تبلیغات
نیکو سرشت - مطالب تیر 1396

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

سه شنبه 13 تیر 1396 03:16 ق.ظ

 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

 • عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

  تصاویر بازیگران مشهور و ستاره های معروف ایرانی در اینستاگرام را برای شما که علاقمند به دنیای سلبریتی ها هستید آماده نموده ایم. 

  نیوشا ضیغمی بازیگرِ کم کار این روز ها که اکثر درگیر بیزنس میباشند تا سینما، این تصویر آتلیه ای جدید را از خود منتشر کرد

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

  سعید پدیده فوتبال ایران و آسیاست و می‌تواند یکی از ستاره های ماندگار فوتبال ایران باشد و در رده بزرگان قرار گیرد، گرچه اگر حواسش به حواشی دور و برش باشد و اینستاگرام دغدغه اصلی زندگی اش نشود. متاسفانه در این چند وقت جدید، سعید و پست هایش «و همین طور سردار آزمون» دارند به سمتی می‌روند

  که کاملاً در مغایرت با زندگی حرفه ای یک فوتبالیست جوان هست و می‌تواند به سادگی وی را دچار حاشیه کند. ای کاش این جوانان داستان زندگی مجاهد خزیراوی جوان ایرانی ای که مسئولان بارسلونا را برای مشاهده بازی اش به ایران کشاند را بخوانند و بشنوند و عبرت بگیرند.
  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)مگر غیر این هست؟! من هنوز هم همین طور فکر می کنم!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279) از اون نگاه ها که حواسش بهت هست…

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)عکسی که بعد از کورس بزرگ اسب دوانی گنبد کاووس گرفته شده هست. رقابتی که در آن اسب فرهاد قائمی اسب سردار را شکست داد و قهرمان شد.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)پژمان جان پیش از زدن انتخاب آپلود، یکبار دیگر تصویر و نوشته هایش را مشاهده نمایید. “ستو” خانم؟!!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)– مادر جان نمیخوای بیخیال این سلفی بشی؟ اسیرمون کردی هر جا هر جا هی سلفی!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سامیار و ساتین، نفس های شیلا خداداد. خد ا حفظشان کند.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)الهه منصوریان ووشو کار مشهور بانوان ایران در مسیر مسابقات جهانی. الهه درصدد این هست که پس از ماجرای برنامه ماه عسل و مشهور شدن اش بار دیگر بتواند قهرمان جهان شود و احتمالاً به این مهم خواهد رسید.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)جشن تولد پشت صحنه ایِ پوریا پورسرخ در جمع همکاران پرشمارش. تبریک به پوریای با اخلاق و ورزشکار.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)یوسف کرمی و دوستان در کنار وزیر اعظمِ پادشاهی بویو.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)بهزاد خداویسی بازیگر مفید و دوست داشتنی سینما و تلویزیون به اتفاق همسر جان در حال گشت و گذار میباشند.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی ماشینی میلاد میداوودی ستاره اسبق استقلال در کنار دختران زیبایش آمیتیس و آتریسا.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)پستی که جهان خانم دختر بزرگ رویا تیموریان برای مادرش گذاشته هست. برای خانم تیموریان بازیگر قدیمی و کاربلد کشورمون آرزوی سلامتی داریم.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)رفاقت های گلاره عباسی و رفیق دوربین دار اش ادامه دارد. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)آناهیتا درگاهی و مجید خان مظفری در نمایی از یک کار جدید که نامش “داستان سیاوش” هست و احتمالاً از تلویزیون و یا شبکه خانگی پخش خواهد شد.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)واقعاً چه علت دارد که آدم چنین عکسی از خودش را در این قطع به دیوار منزلش نصب کند؟! حالا نصب هم کرد چه علت دارد که آن گونه ملیحانه به آن زل بزند؟! حالا گیریم زل هم زد، چه علت دارد عکسی از خود در حال زل زدن به آن را در اینستاگرام بگذارد؟! هر پست مجید اخشابی ما را با دنیایی از سوال های بی جواب مواجه می کند!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)امیر یگانه این تصویر خود را با تصویر مشهور آل پاچینو مقایسه کرد تا روز تلخی برای سینما دوستانِ سرتاسر جهان رقم بخورد.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)دورهمی عوامل “محله گل و بلبل” یکبار دیگر در لوکیشن این آلبوم دور هم جمع شدند و تجدید دیدار کردند. نکته ای که هست این هست که مسئولین سازمان چگونه عزیزان را با این ظواهر به داخل جام جم راه داده اند؟! 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)عکسی بی نظیر از چلچله جوانی فرامرز خان قریبیان، در دوران جولان قدرت ها و سید ها در کوچه گوزن ها. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)مریلا زارعی، فریبا متخصص و بهنوش طباطبایی در دومین شب مراسم پخش خصوصی فیلم “زیر سقف دودی”. همان یک شب مراسم برای پخش های خصوصی کافی نبود که دو شبش کردید؟! بیکارید که چنین بدعت هایی را باب می‌کنید؟!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی معصومه کریمی یگانه مونوپاد دنیای چهره ها پس از تماشای یک نمایش، در کنار جهانگیر خان الماسی، امیر جعفری، رز رضوی، علیرضا مهران، سامان جلیلیان، سیروس همتی، سیاوش خیرابی، سیدعلی صالحی و سایر دوستان هنرمند.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)از نیش باز خانم خیراندیش کاملاً مشخص هست که برای نخستین بار هست که دارد سلفی می‌گیرد.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)استاد علی نصیریان، در حال درخشش در صحنه تئاتر در 83 سالگی. همه ی وقت بدرخشی استاد، همه ی وقت بدرخشی تنها ستاره ی باقیمانده و روشن از نسل اول سینما و تئاتر در آسمان هنر.
  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)نرگس محمدی و علی موتوری اش. بله. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)بهشاد مختاری افتخار ایستادن در کنار اکبر عبدی را پیدا کرد. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)بهنوشِ رنگی رنگی، بهنوش به این قشنگی! 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)روشنک گرامی بازیگر توانای سینما و تئاتر در سینما فرهنگ به تماشای نخستین پخشِ “بیوگرافی” نشست. نخستین فیلم بلند فاطمه ثقفی که در گروه هنر و تجربه به پخش درآمده هست.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)اقامت محمدرضا غفاری در اسپانیا ادامه دارد و در آنجا به آموختن هنر نقاشی مشغول هست. نقاشی با رنگ و بعضا هم نقاشی با بشقاب غذا!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی محمدرضا خسروی با یک میمون تاکسیدرمی شده. شما هنری منفورتر از تاکسیدرمی کردن حیوانات سراغ دارید؟!

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)کمند امیرسلیمانی همه ی وقت می‌خندد. همۀ وقت} مثبت مینگرد و حالش مفید هست. آرزوی سلامتی داریم برای این بازیگر بی نظیر با اخلاق. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سوشا مکانی وقتی دید که در هیاهوی بازار نقل و انتقلالت کمتر از قبل در حال دیده شدن هست، این تصویر را با این لباس ها به اشتراک گذاشت تا نیازش به دقت و دیده شدن را برطرف کند. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)عکسی زیرخاکی و نوستالژیک از روزهای خوشِ “ساعت خوش”، به کارگردانی مهران مدیری. نادر سلیمانی، یوسف صیادی، نصرالله رادش، امیر غفارمنش و رضا عطاران در کنار هم. رضا شفیعی جم، ارژنگ امیر فضلی، حمید لولایی، حسین رفیعی، مرحوم داوود اسدی، سعید آقاخانی، فاطمه هاشمی، رامین ناصر نصیر، زده یاد پوپک گلدره، نعیمه نظام دوست، جواد رضویان، معصومه کریمی و بهراد خرازى سایر بازیگران این آلبوم به یاد ماندنی بودند. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)شهرام قائدی و عکسی بامزه از دوران کودکی اش.  

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)برزو ارجمند این پست را به مناسبت سیزدهمین سالگرد ازدواجش به اشتراک گذاشت. تبریک به برزوی عزیز و همسر محترمش. عشقتان پایدار. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)آیدین ختایی مردِ آهنین سابق و بازیگر کنونی دو گریم از خودش در آلبوم های “مختارنامه” و “ماه تی تی” به اشتراک گذاشته هست. “ماه تی تی” یک سریال داستانی با تم ایرانی به کارگردانی داوود میرباقری هست که فعلاً تولید آن متوقف شده و عاقبتی نامعلوم دارد. 

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی مسعود امامی و پسرش در کنار شاهرخ استخری و دخترش، در تراس منزل یکی از عزیزان در شمال شهر تهران.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)پزشک بهرام بیضایی.
  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)تست گریم هدیه تهرانی برای فیلم “پدیده” ساخته جدید علی احمد زاده، در روزهایی که فیلم “مادر قلب اتمی” را هم روی پرده دارد. امیر جدیدی، مریم پالیزبان، مهرداد صدیقیان و پگاه آهنگرانی هم در این فیلم حضور دارند. درضمن امروز تولد 46 سالگی خانم تهرانی هم هست. تبریک بی پایان به خانمِ سوپراستار.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)قاب دوست داشتنی اسدالله یکتا در کنار همسر و پسرش محمد. آرزوی سلامتی داریم برای این خانواده صمیمی.  

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279) حضور مسعود شجاعی ⁩مقابل درب پلمپ شده جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان و ابراز تاسف او از تعطیلی ۲ ماهه این مرکز حمایتی و مددکاری کودکان کار. خوشحالیم که کاپیتان تیم ملی کشورمون یک انسان فرهیخته و انقدر دغدغه مند و با شخصیت هست. تمام پنالتی ها و بازی های فوتبال عالم فدای سرت کاپیتان.

  باز هم فرا رسیدن عید سعید فطر را خدمت شما عزیزان جان تبریک عرض می‌کنم. انشاالله تعطیلات خوبی پیش رو داشته باشید. تا مقاله بعدی، خداوند یار و نگهدارتان.

  عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

  مطالب مرتبط :

  عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان «278»

  جدیدترین عکس های بازیگران و تصاویر هنرمندان «277»

  عکسهای بازیگران و خبرهای داغ از سوپراستارها «276»

  بازیگران ایرانی در اینستاگرام «275»

  مجله بازیگران و چهره های سرشناس «274»

  تصاویر بازیگران و مجله هنرمندان «273»


 

قالب وبلاگ

دوشنبه 5 تیر 1396 03:25 ق.ظ

 

وبلاگها شامل نمای ظاهری هستند که به این نما ، قالب وبلاگ یا تم وبلاگ میگویند. در گذشته (و امروزه) بعضی کدنویس ها برای ساده شدن کار و چیدمان عنصرهای موجود در صفحات جدول ها را به کار میبرند ، البته این ترفند باعث غیراستاندارد شدن قالب خواهد شد. هدف ما از این آموزش ، شگرد دیزاین و کد نویسی قالب وبلاگ برای سایتهای استاتیک و پویا را آموزش میباشد ، و تلاش میکنیم به صورت گام به گام این مقاله را کامل کنیم .
برای طراحی قالب رو به صورت کامل فرا بگیرید به پیش نیاز های زیر نیاز داریم :
پیش نیاز
تسلط بر "اچ تی ام ال"
تسلط بر "سی اس اس"
تسلط بر نرم افزار فتوشاپ

ابزار های رایگان وبمستر

رنگبندی صحیح برای طراحی قالب وبلاگ
مهمترین ویژگی ظاهر وبلاگ ، رنگبندی عناصر صفحات میباشد. انتخاب رنگ صحیح شمارو قادر میسازد تا به طراحی ساده به طرح بسیار جذابی تبدیل شود و یا یک طرح حرفه ای با رنگبندی بد به یک قالب زننده و خسته کننده تبدیل بشه
روان شناسی رنگ ها چیست ؟
اگر در ترکیب رنگها نیاز به کمک نیاز دارید ، میتونید از ابزارهای پولی یا رایگان و آنلاین که در وبسایت ها و نرم افزار های گوناگون موجود میباشد ، استفاده نمایید.

آموزش ساخت وبلاگ
در ابتدا باید یک نام برای وبلاگ خود انتخاب نمایید ، نه یک اسم ساده
باید یک نام انتخاب که هیچوقت از آن پشیمان نشوید ، و به فکر تغییر دادن آن نباشید ، زیرا با عوض کردن اسم و ادرس وبلاگ بیشتر زحمات شما نابود خواهد شد و باید از نو شروع کنید.
نام وبلاگی که میخواهید انتخاب کنید (مانند نایت ملودی) باید مرتبط با حوزه فعالیت وبلاگ شما باشد .
پس از انتخاب ادرس و محتوا وبلاگ خود باید سرویس دهنده وبلاگ خود را انتخاب کنید مثل بلاگفا ، میهن بلاگ ، پرشین بلاگ و ....
بعد از وارد شدن به هرکدام از سرویس دهنده های بالا ، باید بر روی گزینه ثبت وبلاگ جدید کلیک کرده و فرم جدید را با دقت پر کنید .
نام کاربری : همان ادرس وبلاگ شما در اینده خواهد شد .
کلمه عبور : یک رمز قوی وارد کنید و ان را به خاطر بسپارید
تکرار کلمه عبور : در این قسمت اطمینان حاصل میشود که رمز را به درستی وارد کرده اید.
عنوان وبلاگ : در اینجا موضوع وبلاگ و یا نام وبلاگ رو مشخص میکنید ، سعی کنید از کلمات فارسی استفاده کنید.
نام نویسنده : کاملا از اسمش مشخص هست ، نام نویسنده مقالات رو باید وارد نمیاید
ایمیل خصوصی : در این بخش باید یک ایمیل قابل دسترس از خودتان وارد نمایید
ایمیل نویسنده : یک ایمیل برای ارتباط با کاربران وبلاگ
دکمه قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ وبلاگ را فشار دهید

هم اکنون شما یک وبلاگ نویس هستید اما همچنان به ابزار وبلاگ نویسی و ابزار طراحی نیاز دارید که این ابزار وبلاگ نویسی بسیار متنوع هستند مانند ابزار گوگل پلاس یا تصاویر زیبا سازی وبلاگ

برای ورد به بخش مدیریت وبلاگ خود به صفحه اصلی سرویس دهنده وبلاگ خود بروید و بر روی گزینه "ورود" کلیک نمایید
نام کاربری و رمز عبوری را که قبلا انتخاب کرده بودید را وارد کرده و سپس بر روی گزینه ورد کلیک نمایید .
برای مشاهده قالب وبلاگ خود برای روی گزینه زیر کلیک نمایید
» مشاهده وبلاگ
حال حاضر ظاهر وبلاگ شما زیبایی خاصی ندارد ولی نگران نباشید
برای انتخاب قالب و ابزار زیبا و منحصر به فرد مخصوص تمامی سرویس دهی های وبلاگ ، به ادرس زیر بروید .
20temp.com

قالب وبلاگ چیست؟

قالب وبلاگ اصطلاحا به پوسته یا طرحی میگویند كه دربرداره نده ی باكس ها، تصویر سر برگ، فوتر ، مكان قرار گرفتن لینك ها ، ابزار وبلاگ ها و … است.
قالب ها معمولا توسط كدهای جاوا اسكریپت ، اچ تی ام ال ، پی اچ پی ، سی اس اس ، نوشته میشوند. جاوا اسكریپت زبان پیشرفته ای است كه قدرت ساخت ابزار های گوناگون را راحتی در اختیار دیگران قرار میگذارد . اما در این بین نقش نرم افزارهایی كه برای طراحی قالب و دیگر ابزارهای وبلاگ به كار میروند انكار نا پذیر است.
از دیگر ویژگی های قالب وبلاگ خوب میتوان به قشنگی ، تناسب با موضوع ، داشتن امکانال مورد نیاز وبمستران و مخصوصا پویا مانند ابزاری كه با فلش پلیر دیزاین میشوند وسرعت لود بالا اشاره كرد.

اگر قالب طراحی شده تمام ویزگی ها و امکانات بالا به جز شاخص سرعت بارگذاری بالا یا همان سادگی را داشته باشد قطعا خیلی مورد توجه قرار نمیگرد ، چون دیر لود شدن وبلاگ و سایت ، کاربران را خسته و كلافه میكند.

البته یك پوسته وبلاگ میتواند به صورت عمومی ورای چندین وبلاگ یا سایت طراحی شود و سپس مدیران وبلاگ ها ویرایش موردنیاز خودشون رو انجام بدهند.

تغییر در قالب هم بسته به اسکریپت ارائه دهنده سرویس متفاوته . مثلا اسکریپت وردپرس غیر از گزینه هایی کم و محدود این امكان را در اختیار وبمستران خود قرار نمیده اما سرویس های دیگر مانند بلاگفا و پرشین بلاگ این امکان را به وبمستران خود داده اند تا باب میل خود به دخل و تصرف در كدای قالب بپردازند.
از انجا كه همه ی ادمین های وبلاگ و سایت با زبان های برنامه نویسی اشنایی ندارند و از طرف دیگه به قالب های اختصاصی علاقه بیشتری دارند ، امكان ادیت در قالب وبلاگ به صورت یك امر واجب و ضروری برای سایت های سرویس دهنده ی وبلاگ و سایت تبدیل شده است.

این مورد رو نیز در نظر بگیرید كه یك قالب زیبا و کاربردی و استاندارد مانند کاور یك كتاب یا یك بسته بندی برای محصول غذایی میتواند تاثیر بسزایی در جذب مشتری داشته باشد .
یا قالب کودکانه میتواند مخاطب خوبی برای سایت هم موضوع شما جذب کند

ترجمه زبان
hcot.ir

آموزش آنلاین زبان انگلیسی آموزش انگلیسی آموزش انگلیسی به کودکان آموزش ترجمه آموزش تصویری اصطلاحات انگلیسی آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش سریع گرامر آموزش سریع گرامر زبان اصطلاحات انگلیسی اصطلاحات زبان انگلیسی اصطلاحات و ضرب المثل انگلیس با عکس اموزش زبان انگلیسی ترجمه جملات کوتاه و آموزنده انگلیسی به فارسی(10) داستان و ضرب المثل داستان کوتاه داستان کوتاه انگلیسی دانلود مقالات انگلیسی دانلود مقالات انگلیسی به فارسی دانلود کتاب دانلود کتاب انگلیسی دانلود کتاب زبان دیکشنری رمز موفقیت در یادگیری انگلیسی زبان زبان انگلیسی زبان خارجه ضرب المثل ضرب المثل انگلیسی به فارسی لغات انگلیسی نکات مهم گرامر زبان انگلیسی پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی چگونه روان انگلیسی صحبت کنیم؟ کتاب زبان کلمات و جملات انگلیسی کمک آموزشی کمک اموزشی گرامر گرامر زبان انگلیسی گرامر کاربردی یادگیری انگلیسی به روش ساده یادگیری زبان یادگیری زبان انگلیسی
اصطلاحات زبان انگلیسی

زبان انگلیسی جزئی از زبان‌های هندواروپایی از زیرشاخه های ژرمنی است
زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی، غنا و بسیاری کشورهای دیگر کاربرد دارد. انگلیسی امروزه از نظر تعداد گویشوَر، پس از چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان است تعداد کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی است امروزه ۳۸۰ میلیون نفر است. انگلیسی در بسیاری از کشورها زبان میانجی است و مهم‌ترین زبان دنیا در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی، صنعتی، فرهنگی و علمی در روابط بین‌الملل به شمار می‌آید

onlinepr.ir
مجله پزشکی

یکی از راه حل های درمان مشکلات جنسی : طب سنتی ، طب سوزنی ، ماساژ درمانی ، مدیتیشن گیاهخواری ، یوگا میباشد که موجب رفع زانو درد ، کمر درد ، سردرد ، ورم معده ، ماسک مو ، خارش بدن ، خروپف ، نفخ شکم ، ترک سیگار ، تخم کتان ، زنجبیل، تستوسترون ، پزشک متخصص تغذیه ، متخصص پوست متخصص ، جراحی بینی، نارسایی کبد خواهد شد


برچسب ها: قالب ، وبلاگ ،